LabiganPARK STĀVVIETA

01

Pasūtiet stāvvietu

Norādiet savu tālruņa Nr., transportlīdzekļa Nr., vajadzīgo datumu.
Saņemiet apstiprinājumu
par brīvas vietas pieejamību.

02

Veiciet samaksu

Pēc vietas apstiprinājuma saņemšanas, veiciet samaksu. Kā atslēga tiks dots tālruņa numurs, kuram piezvanot, vārti atvērsies.

03

Lietojiet 24/7

Atveriet stāvvietas vārtus bez gaidīšanas jebkurā brīdī, no sava reģistrētā tālruņa veicot bezmaksas zvanu uz doto atslēgas numuru.Kāpēc izmantot
LabiganPARK sistēmu

Cena ir ekonomiski izdevīga

LabiganPARK nodrošina ekonomiski izdevīgu ilgtermiņa autostāvvietu nožogotā drošā teritorijā Purvciema centrā, piedāvājot zemāko cenu apkārtnē. Lūdzu, informējiet mūs par citiem lētākiem piedāvājumiem, un mēs iespēju robežās izdarīsim labāko piedāvājumu!
Skatīt cenrādi

Sistēmas drošība

LabiganPARK teritorija ir pilnībā ierobežota, nodrošinot piekļuvi tikai autorizētām personām. Klienti spēj ērti jebkurā diennakts laikā iekļūt un izkļūt no teritorijas, veicot bezmaksas zvanu no sava reģistrētā tālruņa. Ievērojiet, veicot zvanu no cita tālruņa vai beidzoties priekšapmaksas termiņam, vārti netiek atvērti. Teritorijā tiek veikta nepārtraukta 24/7 drošības videonovērošana, objektu apsargā apsardzes kompānija.

Stabilitāte un izaugsme

Mums ir svarīga lietotāju lojalitāte. Cenu izmaiņu gadījumā informēsim par to esošos klientus ne mazāk kā 3 mēnešus iepriekš, līdz tam nodrošinot iepriekšējo cenas līmeni. Jebkura iepriekš apmaksātā perioda laikā pakalpojums tiks 100% nodrošināts visā perioda laikā. Mēs turpinam modernizācijas darbus!

Kā tas tehniski darbojas?

LabiganPARK teritorijas vārti tiek atslēgti ar GSM tālruņa kontroliera palīdzību. Lietotājs veic bezmaksas zvanu uz piešķirto vārtu numuru, kura laikā darbojas numura noteicējs. Lietotāja telefonam nedrīkst būt aktīva numuru noteicēja bloķēšana. Šobrīd LabiganPARK sistēmā iespējams autorizēt jebkuru Latvijā reģistrētu lietotāja tālruņu numuru (ar valsts kodu +371). Autorizēta lietotāja zvana gadījumā vārti tūdaļ atveras. Pēc šķērsošanas vārti automātiski aizveras. Ar zvana palīdzību vārtus var atvērt iekļūstot un izkļūstot no teritorijas.

Papildu informācija

LabiganPARK stāvvietas pakalpojumi tiek nodrošināti tikai, ja pieejama brīva vieta, prioritāte tiek dota pastāvīgiem klientiem. Ziemas periodā teritorija tiek regulāri attīrīta no sniega. LabiganPARK nenodrošina auto remonta pakalpojumus, taču iespēju robežās mūsu klientiem centīsimies sniegt bezmaksas tehnisku palīdzību, piemēram, izpalīdzot ar izlādējušā akumulātora iedzīvināšanu.
Iepazīstieties ar LabiganPARK LIETOŠANAS NOTEIKUMIEM (PDF fails) !

Spēkā esošais cenrādis

Mēneša abonements: 30,00 €
Mikroautobuss: 40,00 €
Motocikls / kvadracikls: 25,00 €

Gada abonements: 350,00 €
Diennakts (24 h): 5,00 €

Papildu lietotāja tālruņa reģistrācija atslēgai: +2,00 €/mēnesī

Pēc apstiprinājuma saņemšanas, maksājumu iespējams veikt

  1. 1) ar iepriekšēju pārskaitījumu Sia "Meteorite Lab" (Reģ. Nr. 40203568939)
       Swedbank bankas kontā: LV40HABA0551057897142
       Maksājuma uzdevumā norādiet "Stāvvietas automatizācijas pakalpojumi" un savu transportlīdzekļa numuru
  2. 2) ar skaidru naudu
  3. Atvainojiet, maksājumi ar kredītkartēm šobrīd nav iespējami! Plānojam drīzumā tos atjaunot ar ne lielāku kā 3% komisijas maksu.

LabiganPARK


  Jautājiet mums: